Postavani, moja menstruacija je veoma tacna, imam je svakih mesec dana (ako dobijem menstrualni ciklus npr. 10 maja, dobicu ga ponovo 10. Juna) . Problem je sto su moji mensturalni ciklusi prekratki, imam ih samo 2-3 dana i kolicina krvi koja izadje u tih 2-3 dana je veoma oskudna. (npr. U nedelju sam dobila ciklus-i u nedelju krvarenje je bilo normlano, u ponedeljak se vec proredilo, da bi u utorak prestalo) . Imam 26 godina i primetila sam oskudniju menstruaciju poslednjih 6 meseci. Bila sam kod ginekologa i papa nalaz mi je ii, sto je dobro. Pomislila sam da razlog oskudne menstruacije moze biti hlamidija sobzirom da imam i bolove u krstima, uradila sam test na hlamidiju i negativna sam. Uradila sam i vaginalni bris na bakterije i nemam bakterijsku vaginozu ali mi je pronadjena candida. Vas savet bi i vise nego dobro dosao. Hvala vam najlepse.

    Odgovoreno: 13. 08. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolactin samo 14 dan ciklusa) .