Postovani. Prilikom odnosa sa devojkom koristio sam kondom i ejakulirao van nje, medjutim njoj danas kasni 10 dana, dobila je poslednji put 02. 07. 2014. S tim sto joj je tada zbog stresa poranila menstruacija 4 dana. U sustini nema uvek redovnu menstruaciju u poslednjoj nedelji izgubila je 4-5 kg, za svaki slucaj radili smo hgc test (15 dana nakon prvog odnosa) i ishod je bio negativan. Spavali smo svega 4 puta, pri tom je bila nevina. Da li postoji mogucnost da se radi o trudnoci?

    Odgovoreno: 13. 08. 2014.
    • Poštovani,
      Test za trudnocu se radi ako izostane menstruacija, zato vam savetujem da ponovi kucni test za trudnocu, ako je test negativan neka uradi uz pregleda da bi proverila da li su joj cisticni jajnici.