Postovani, moj nalaz glasi: avf uteri, pravilne konture, homogene eho strukture dim. 38x33mm, cavum uteri prazan, endometrijum debljine 9. 6mm, d. O. Mikrocisticno promenjena l. O. Uredne ehostrukture, cavum douglasi bez prisustva slobodne tecnosti. Zanima me znacenje ovih nalaza? Imala sam braon-crveni sekret sa nekim kao grudvicama, stomak me boli u donjem predelu, poslednja menstruacija mi je bila 29. 06. I jos je nisam dobila. Zanima me da li postoji mogucnost da sam trudna ili je to samo neki poremecaj hormona? Hvala. . .

    Odgovoreno: 12. 08. 2014.
    • Poštovana,
      Mikorocistican vam desni jajni, verovatno posledica hormonskog poremecaja, savetujem vam i da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica matericeb (cervicitis) .