Poštovani, imala sam drugi put u životu odnos sa dečkom i to za vrijeme plodnih dana (imala sam menstruaciju 28. 6. A potom 25. 7. Što znači da mi je došla ranije nego inače jer sam imala stresne situacije) . Odnos sam imala 9. 8. Što je bilo u periodu plodnih dana iako mi je prošla menstruacija uranila. Popila sam vikelu u roku od 35h. Primjetila sam skroz proziran iscjedak što mi je uvijek u periodu ovulacije, ali sam i primjetila u jednom momentu i sirast iscjedak malo promijenjene boje (kao pred kraj menstruacije, pomalo sluzav i jako svijetle smedje boje) , uzmite u obzir da mi je ovo drugi put u životu da imam odnos, a da sam prije toga prvi odnos imala prije godinu dana. Možete li mi objasniti postoji li mogućnost trudnoće iako dečko kaže da nije svršio u mene i zašto mi se pojavio taj isjcedak na kratak period? Imala sam ginekoloski pregled prije mjesec dana i koristila sam polygynax vaginalete zbog upale. Hvala!

    Odgovoreno: 12. 08. 2014.
    • Poštovana,
      Verovatno da niste trudni, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .