Pre tri dana sam uradila kompletan ginekološki pregled jer sam imala pojačan sekret i sukrvicu posle odnosa i doktorka je dijagnostikovala polip na grliću materice i cistu vodenu na jajnku, preporučila polipektomiju i kiretažu kanala. Rekla je po njenom mišljenju ne moram žuriti već da mogu i za mesec dana uradim to. Kakvo je vaše mišljenje jer ne osećam se prijatno jer imam krvarenje i obilan sekret, jel treba žuriti sa tim i da li imate možda neki dodatan savet?

    Odgovoreno: 12. 08. 2014.
    • Poštovana,
      Polyp verovatno posledica upale grlica materice (cervicitis) , savetujem da se uradi polypectomia i ekplorativnu kiretaza ranije jer nema potrebe da se ceka.

      procitajte nas clanak o cervicitisu & colpitisu i polypuna sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com