Postovani, dobila sam rezultate papa testa i svih briseva nakon uradjene kolposkopije koja je uredna. Papa je ii (nesto eritrocita, dosta leukocita, celije svih slojeva u razmazu-inflamacija) . Cervikalni, vaginalni, brisevi na ureaplazmu, mikoplazmu, hlamidiju i vaginozu su negativni ali vs pokazuje iii grupu. Kako je moguce da stepen cistoce bude iii a nema bakterija?

    Odgovoreno: 11. 08. 2014.
    • Poštovana,
      Imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leceti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com