Postovani. Poslednja menstruacija je bila 23. 07. 2014. Trajala je kao i obicno 6-7 dana. Medjutim, 07. 08. Sam dobila jake bolove nalik kontrakcijama i roze iscedak (dok su trajale 'kontrakcije') i dalje me boli stomak imam osecaj kao da je grc u materici i pri pokretu i pri sedenju non stop. Juce sam isla kod ginekologa i ona kaze da je sa njene strane sve u redu, imam folikul na levom jajniku velicine 12mm, u kanalu nemma naznake krvarenja. Sinoc sam pocela da krvarim kao drugog dana menstruacije da bi danas prestalo. . . Imam dvoje dece ali totalno sam zbunjena jer mi se ovako nesto nije desilo. Imam i ranicu na grlicu materice papa test iii grupa, pa me zanima da li to krvarenje ima veze sa folikulom, ranicom ili je nesto trece. Zanima me vase misljenje. Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 11. 08. 2014.
    • Poštovana,
      Ranica na grlicu materice je posledica dugotrajne upale gerlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti, savetujem vam da ponovite kolposkopski pregled sa cervikalnijm i vaginalnim brisevima. Verovatno da je to razlog.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com