Radjen mi je papanikolau test, i rezultatu si mi za pa 2/3 grupa, a za sekret mi pise +/++. Doktorka mi je prepisala fluomizin vaginalete. Da li je ovaj rezultat mnogo los? Mnogo sam uplasena pa vas molim za odgovor. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 08. 08. 2014.
    • Poštovana,
      Vas nalaz pokazuje da imate upalu, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti, inace razlicite su prakse u nacinu lecenja.