Postovani, vec izvesno vreme pokusavam da zatrudnim, medjutim bezuspesno. Sem toga u zadnje vreme primetila sam da u toku svakog menstrualnog krvarenja telo izbaci neki da nazovem komad prilicno velik, nije ugrusak krvi jer sam detaljno pogledala, najvise mi lici na neku opnu. Inace ciklusi su mi uredni i redovni. Pre 5 meseci sam bila na ultrazvucnom pregledu i sve je bilo u redu. Jedino sam imala problema sa eserihijom koli i kandidom. Molim vas, recite mi o cemu se radi i sta moze biti taj komad? Imam li razloga za brigu sto se tice trudnoce? Hvala unapred

    Odgovoreno: 09. 08. 2014.
    • Poštovana,
      Sto se tice komadica ili opne treba da ponesite vasem lekaru da pogleda, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima i da proverite hormonski status.