Pre nepune 3 godine bila sam na gin. Pregledu i rekli su mi da imam kondilome. Radila sam uklanjanje radio talasima i na pregledima posle 3 i 6 meseci su mi rekli da je sve u redu. Nakon toga sam se odselila u inost. I nisam isla na preglede. Pri tome mi je doktorica rekla da se sama pregledam prstom??? Ako napipam ista cudno da dodjem. . Nzm kako to moze da pomogne ali eto. Ono sto bih htela da pitam jeste za sekret, da li je normalan cisto beo mlecno beo sekret malo gusci bez mirisa ikakvog. . . ? Nemam nikakvih simptoma ni poteskoca samo me to muci posto sam citala da "normalan" sekret treba da je providan. . . I da sta mislite o femisan a kapima? Hvalaa

    Odgovoreno: 09. 08. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite ko0lposkopski pregled sda cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cfervicitis) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com