Postovani, pet dana pre ciklusa sam imala odnos sa partnerom gde je ejakulirao u meni. Odmah nakon odnosa se pojavilo krvarenje u tragovima, jedan dan i nestalo. Imam neredovne menstruacije, policisticne jajnike (oba jajnika) i heterozigot sam. Zbog cega se pojavilo krvarenje i kakve su sanse da se desi zacece? Hvala

    Odgovoreno: 08. 08. 2014.
    • Poštovana,
      Minimalne su sanse da ste zatrudnili, inace cisticni/policisticni jajnici su posledica hormonskog poremecaja, uradite kolposkopski pregleda.