Od narednog meseca pijm novinete pilule po preporuci lekara molim vas da mi kazeze nesto o njima i kako se piju procitala sam da se piju odmah nakon dobijanja menstruacije a ne prestanka i da ih pijem dok imam menstruaciju da li je to stvarano tako zbunilo me je to od pocetka krvarenja da se piju a sada treba prvi put da ih pijem. Unapred hvala

    Odgovoreno: 08. 08. 2014.
    • Poštovana,
      Da, treba da ih pijete od prvog dana ciklusa (od prvog dana krvarenja) po jedbnu tabletu dnevno i ne pocinjite novu kutiju dok ne dobijate menstruaciju ponovo.