Postovani, u petak sam prvi put nakon 8 meseci koristenja kontracepcijskih pilula qlaira zaboravila popiti 7. Tableticu, to sam shvatila kada sam u subotu krenula piti 8. Pa sam popila dve. U subotu sam imala odnose pa me zanima da li postoji rizik od trudnoce i da li bih trebala popiti pilulu za dan posle, iako je proslo dva dana. Hvala unapred, pozdrav!

    Odgovoreno: 04. 08. 2014.
    • Poštovana,
      Kad se desi da zaboravite da pijete tabletu, sutra dan mozete da popijete 2 tablete sa razmakom od 10-12 sati, inace nije strasno sto ste popili 2 od jednom zasticeni ste.