Postovani, imala sam odnos 28. Maja sa bivsim deckom. To je bio ujedno i nas poslednji susret. Sa sadasnjim deckom se zabavljam od 10. Juna. 28. Juna sam uradila beta hcg i bio je <1 (htela sam da budem sigurna da taj odnos sa bivsim nije rezultirao trudnocom) . Medjutim, ovog meseca mi kasni menstruacija, otisla sam kod ginekologa i utvrdjena mi je trudnoca starosti 8 nedelja. Da li je beta hcg mesec dana nakon odnosa merodavan dokaz da nisam bila u drugom stanju? I da je ova beba rezultat odnosa sa sadasnjim deckom?

    Odgovoreno: 02. 08. 2014.
    • Poštovana,
      Ako je beta hcg uradjen pre nego sto ste trebalai da dobiajte menstruaciju, onda b hcg nije validan. Ako ste imali menstruaciju u junu onda je test validan.