Postovanje imam jedmo pitanje naime danas sam bila kod ginekologa uradio mi analize sve mi je ok al reko mni da imam ranicu na grlicu molim vas kazite mi nesto opsirnije jel to opasno i da li mogu da zatrudnim ja sam nedavno izgubila nevinost jos nemam decu molim vas odg da se bar smirim nekako unapred hvala

    Odgovoreno: 02. 08. 2014.
    • Poštovana,
      Ranica na grlicu materice je posledica upale grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com