Postovani, zelela bih da vas pitam da li je moguce da mi decko nije probio himen, vec da se desilo nesto drugo, jer ni ja ni on to nismo zeleli, samo smo hteli da probamo kako je i bas je bio na vrhu ali nista ni on ni ja nismo osetili, pa smo se zacudili kada smo videli krv a ovih dana bih trebala da dobijem? I imam jos nekoliko pitanja za vas, da li himen stvarno zarasta ako posle toga nema odnosa i na kolikoj centimetara se nalazi od ulaska u vaginu? I da li se moze zatrudneti ako decko ne svrsi u mene?

    Odgovoreno: 02. 08. 2014.
    • Poštovana,
      Moguce, javite se ginekologu da vas pregleda, moguce himen da zaraste ako je malo probijen, himen je na samom ulazu pogledajte slike na internetu, ne3 mozete da zatrudnite ako decko nije svrsio u vas.