Poštovani, postavljajući vam pitanje vezano za začeće, uz podatke koje sam dostavila (uredni nalazi i kod supruga i mene, tj. Njegov spermogram, spermokultura, brisevi kod oboje, ispitani jajovodi i materica, sve u redu, amh 1 (ref. Vr. Do 9) , izostavila sam da napišem da idem na redovne uz i da su jajnici u redu, bez cista i tumorskih promena, vs druga grupa, papa druga grupa, praćena folikulometrija, ovulacija 13 dan ciklusa, sa folikulom obično oko 21-22 mm, ali i dalje ne dolazi do trudnoće. Proveravani i hormoni, sve u redu

    Odgovoreno: 31. 07. 2014.
    • Poštovana,
      Proverite hormonski status na sledeci nacin: fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolactin samo 14 dan ciklusa.