Poštovani, suprug i ja već 2 godine pokušavamo sa začećem, ali bezuspešno. Uradili smo sve od analiza, i doktori kažu da je sve u redu (spermogram, spermokultura, brisevi kod oboje, , meni je radjeno laparoskopsko ispitivanje jajovoda i materice i sve je u najboljem redu, hormoni takodje) . Moje pitanje je koji bi bio sledeći korak, obzirom da se i pored dobrih rezultata još uvek ne dešava ništa na tom polju. Napominjem da mi je amh 1 (ref. Vr. Do 9) . Hvala najlepše

    Odgovoreno: 31. 07. 2014.
    • Poštovana,
      Proverite hormonski status na sledeci nacin: fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolactin samo 14 dan ciklusa.