Postovani, zbog 2 spontana pobacaja, receno mi je da odradim test na trombofiliju. Odradila sam i sve je u redu, ali su mi u laboratoriji rekli da nije kompletan test i da treba jos da se odradi analiza za pai -1. Da li je neophodno to raditi? Srdacan pozdrav ana

    Odgovoreno: 30. 07. 2014.
    • Poštovana,
      Nema potrebe da uradite analiza za pai, savetujem vam da proverite hormonski status: fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklus i da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .