Postovani, imala sam menstruaciju 28. 06. Nakon toga imala sam odnos 11. 07. S tim da decko nije ejakulirao u mene, nego vani. Menstruaciju sam trebala dobiti 25. 7 medjutim kasnila je tri dana. 28. 7 sam primjetila na ulosku nesto smedje boje poneka kap, iscjedak ili sta vec. . Isti dan sam dobila menstruaciju, normalnu kao i inace, odljev isti kao i dosad. . Zanima me da li postoji mogucnost da sam trudna, i sta taj smedji iscjedak znaci? Napominjem da je menstruacija normalna, s tim da je kasnila tri dana. Zna se desiti da kasni dan do dva inace. Uz sve to sam imala veliki stres i nervozu. Unaprijed hvala.

    Odgovoreno: 30. 07. 2014.
    • Poštovana,
      Niste trudni, uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.