Počela sam da pijem logest pilule u sredu. Predposlednju iz pakovanja sam zaboravila da popijem i uzela sam je tek sledeći dan u uobičajeno vreme, a poslednju dan nakon nje, tako da sam sa tim pakovanjem zavrsila 22. Umesto 21. Dan ciklusa. Sa sledećim pakovanjem sam započela ponovo u sredu, kako sam i trebala da nisam zaboravila onu pilulu i produžila ciklus za jedan dan. Sada se brinem da sam pogrešila i da sam možda trebala da započnem ipak u četvrtak. Da li sam zaštićena ovaj mesec? Nadam se da ste me razumeli i unapred hvala na odgovoru!

    Odgovoreno: 30. 07. 2014.
    • Poštovana,
      Ako ste poceli novu kutiju posle dobijanja menstruacije onda je sve uredu, zasticeni ste, nikad ne pocinjete novu kutiju dok ne dobijate menstruaciju