Postovani, zadnji ciklus sam imala 7og jula do 14og jula…ciklus ne bih opisala kao ostale, bio je veoma slab, tacnije na ulosku ne bih imala skoro nista, dok bi krv primetila tek sa urinom. . Zatim se posle ciklusa javljaju otecene i bolne dojke, javila sam se ginekologu sa ovom pricom, koji mi je uradio vaginalni uz i rekao sledece: endometrijum 12mm, po njegovom misljenju ili cu opet da dobijem za par dana ili ce se plod videti tek za 10-15dana ukoliko sam trudna, sta vi mislite i sta mi predlazete za dalje?

    Odgovoreno: 29. 07. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kucni test za trudnocu, ako je test negativan ponovite uz pregled jajnici da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, onda proverite hormonski status.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com