Postovani, sta mislite o koriscenju menstrualnih casica za visekratnu upotrebu? Skoro sam saznala za njih i cine mi se kao dobro resenje za moje obilne mentruacije i izbegavanje cestog menjanja ulozaka kojih mi je vec preko glave? Da li su one zaista higijenski bezbedne? Hvala

    Odgovoreno: 29. 07. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.