Postovani, zanima zasto nakon ejakulacije mog decka u meni, pocinje da se oseca neprijatan miris koji traje i nakon pranja. . Neprijatan je toliko da nam smeta. . Moj poslednji pregled ginekologa je bio pre manje od mesec dana i sve je bilo u redu, kao i sekret. . Tako da predpostavljam da ja nisam problem. . Pa me zanima zasto je to tako, i jel mozemo nekako da uklonimo te mirise. . Hvala unapred. Marija

    Odgovoreno: 29. 07. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregleda sa cervikalnim i vaginanim brisevima takodje savetujem da vas decko uradi bris urertra sa antibiogramom.