Pre dva meseca sam imala prekid trudnoce u 17. Nedelji zbog trizomije. Prva menstruacija je pocela 39. Dana nakon prekida. Drugu menstruaciju nisam dobila. Koliko da cekam pre nego se javim lekaru? Ako drugu menstruaciju ne dobijem sta bi sve trebala da iskontrolisem? Pre prekida sam imala normalne cikluse. Imam 39 godina i veliki strah da vise necu moci da ostanem u drugom stanju (recimo zbog povredjivanja endometrijuma tokom revizije ili izostankom menstruacije. . .) . Hvala na odgovoru i pozdrav.

    Odgovoreno: 27. 07. 2014.
    • Poštovana,
      Bez panike, uradite kucni test za trudnocu ako test negativan uradite uz oregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.