Postovani, imala sam vanmatericnu trudnocu pre par meseci, u desnom jajovodu, to je puklo i hitno sam operisana. Taj jajovod je odstranjen. Moje pitanje je, sta se desava sa folikulom koji je u desnom jajniku, da li je moguce zacece u tom slucaju?

    Odgovoreno: 27. 07. 2014.
    • Poštovana,
      Moguce zacece, medjutim vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginaolnim brisevima da bi ste proverili da imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.