Doktore postovanje, ultrazvuk mi je pokazao da na desnom jajniku imam folikularnu cistu velicine 19 sa 18, ostalo sve je uredno, doktor mi nista nije rekao na to, stovise rekao je da je sve ok. . Znaci bez ikakve dijagnoze. . Da li imam razloga za brigu i sta to ustvari znaci?

    Odgovoreno: 27. 07. 2014.
    • Poštovana,
      Ciste/policisticne/folikularne ciste su posledica hormonskog poremecaja, savetujem vam da proverite hormonski status, da bi ste dobili pravu hormonsku terapiju ili eventualno operativni zahvat.