Postivani. Imao sam zasticen odnos sa djevojkom posljednji put 25. 06. A njoj kasni menstruacija vec 3 mjeseca? Nema nikakvih simptoma da je trudna (mucnine, osjetljivost na mirise, povisena temperatura i ostale simptome trudnocr. Da li bi ih do sada trebala imati? Nije nikada bila kod ginekologa jer se plasi pregleda. A sto se tice nasih odnosa, kao zastitu korisimo kondom i pri tom ja uvijek ejakuliram vani, nikad u njoj. Da li je moguca trudnoca kod takvr vrste odnosa. Lijep pozz

    Odgovoreno: 27. 07. 2014.
    • Poštovani,
      Neka uradi kucni test za trudnocu, ako je test negativan onda neka uradi uz pregled da bi proverila da li su joj cisticni jajnici, neka proverri hormonski status.