Postovani, 8. 7. Mi je radjena radiotalasna evaporizacija. Imala sam ciklus 14. -20. (tacnije od 16-20, posto pijem kontraceptivne pilule) . Interesuje me da li je normalan zuckast iscedak koji imam vec 3 dana (nakon ciklusa) , i kada mogu da imam odnose? Hvala!

    Odgovoreno: 27. 07. 2014.
    • Poštovana,
      Javite se vasem ginekologu da vas pregleda i ponovit kolposkopski pregled sa brisevima, odnose mozete da imate ako bude sve uredu.