Postovani, ostala sam turdna doktor jos nije mogao da vidi najbolje onda sam prkrvarila i videla plod koji je otisao, krvarenje traje sedam dana. Doktor juce na ultra zvuku video zadebljanje ali vrlo malo, sumnja da sve nije otislo. Uradila sam beta iz krvi cekam nalaz ali sam opet ponovila test i pozitivan je! Da li znate da je potrebna kiretaza ili mogu samo lekovi?

    Odgovoreno: 24. 07. 2014.
    • Poštovana,
      Ako ne krvarite obilno i nemate temperatura, verovatno vam ne treba vam kiretaza, javite se vasem ginekologu da vas pregleda ponovo za 2-3 dana.