Postovani, imam cistu na levom jajniku, krvavu, 5cm. Odredjene su mi hormonske tablete jazz. Kada mi je bio prvi dan menstruacije pocela sam da ih pijem. Medjutim, juce mi je bio sedmi dan menstruacije, a obicno mi je sedmi dan vec kraj. Spavala sam sa deckom sinoc iako me je vec prolazilo i od tada mi opet ide krv, kao da sam opet dobila, sto mi se ranije nikada desilo nije. Da li je to od tableta hormonskih ili ta cista je pocela da puca i zato krvarim opet? Da, zaboravila sam da kazem da sam zaboravila juce da uzmem tabletu u toku dana ali cu danas nastaviti u isto vreme.

    Odgovoreno: 23. 07. 2014.
    • Poštovana,
      Danas uzmite 2 tablete sa razmakom od 6-8 sati, savetujem vam da se javite vasem ginekologu da vam uradi kolposkopski pregled sa brisevima.