Imamo ina, od skoro 5 godina (u oktobru puni) i nismo se pazili nikad posle njega. . Ali druga trudnoca nam ne ide nikako. . Prva trudnoca nisko sam nosila, i porodila se carskim putem. . Redovno idem na preglede, papa u redu, i na nedavnom pregledu kod druge doktorice, saznala sam da mi je materica zavaljena. Menstruacija mi je redovna, uglavnom na isti dan kad i prethodnog meseca (svakih 30, 31 dan) , retko da se desi manje ili vise dana. . Pocela sam da pijem sad folnu kiselinu. . Pratim i plodne dane. . Muz (28 god) mi je skoro bio na rutinskom pregledu kod urologa, sve ok. . Pa nas zanima sta nam vi savetujete, da li da krenemo na preglede i koje konkretno? Hvala unapred

    Odgovoreno: 23. 07. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverrite hormonski status i da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima za pocetak.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com