Poštovani u zadnja 2-3 dana osjećam užasan svrab i peckanje dolje. Danas sam primjetila neke bijele kvrge u unutrašnjosti i užasno me žulja. Preko noći svrab se povećava i ne mogu da spavam. Što bi to moglo biti?

    Odgovoreno: 23. 07. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adkvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com