Postovanje. Htela bih da dobijem strucno misljenje pre tri ipo godine sam se porodila carskim rezom i posto se u zadnji minut ustanovilo dasam uska damije suzena karlica operacija je bila neizbezna i uradzen mije rez popreko. Ostala sam trudna nakon tri godine ponovo i doslo je do komplikacija imala sam istovremeno ii normalnu matericnu i vanmatericnu trudnocu koja je stvorila mmnogo komplikacija i morala sam dase operisem maknut mije jedan kanal operacija je radzena na istom rezu beba koja je bila u materici ke uspesno sve prezivela ali se plasim sada za porodzaj dali je brzo da se na sest meseci ponovo radi operacija i koliko je rizicno ako bude na istom mestu rez mozeli se sada vrsiti rez na drugom mesto i dali cu moci vise radzati posle ovog posto ce biti triput rezan stomak molim za savet stvarno mije puno potreban. Hvala unapred

    Odgovoreno: 22. 07. 2014.
    • Poštovana,
      Obicni se ide na isti rez, napravite pauzu od 2 godine, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima eda bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .