Postovani! Skoro sam radila kolposki nalaz i papa test koji su bili uredni! Inace sam imala probleme sa cestim vaginalnim infekcijama. Svi brisevi su mi uredni ali sam stavljajuci vaginaletu prije par dana napipala nesto neobicno na grlicu za sta znam da nije bilo tu! Inace da napomenem da vec mjesec dana pijem laktogyn i primjecujem poboljsanje, nemam vise peckanje i sekret! Molim vas za savjet jer me je ovo bas zabrinulo! Htjela bih pitati jos koliko vremenski smijem koristiti laktogyn? Pozdrav!

    Odgovoreno: 21. 07. 2014.
    • Poštovana,
      Javite se vasem ginekologu sda vas pregleda i ponovite kolposkopski prfegled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .