Postovani, da li su bolovi u predelu prepona (nogu) normalna pojava nakon prekida trudnoce, da li kapi za stezanje materice mogu da prouzrokuju to? (krvarenja i drugih bolova nema) . I posle koliko dana od intervencije treba obaviti kompletan ginekoloski pregled sa brisevima?

    Odgovoreno: 19. 07. 2014.
    • Poštovana,
      Da, desava se da imate bolove u predelu prepona nakon intervencije, mozete nakon kontrolnog pregleda da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.