Postovani ja i moja djevojka smo imali sexualni odnos prije 2, 5 mjeseci, dan posle toga ona je imala menstruaciju ali kaze da se ne sjeca kakva je bila, posle toga imala je jos jednu ali je trajala krace nego obicno ova zadnja joj je kasnila 15-ak dana i dobila je ali boja je nesto svjetlija i nije bila obilna kao obicno prvi dan i osjeca jake bolove. Drugi dan uvece je bila mnogo jaca nego obicno uz te iste bolove danas je treci dan i sad je opet slaba kao da prestaje ali jos uvjek osjeca jake bolove sad i u stomaku trese joj se u stomaku dali je moguce da se radi o trudnoci hitno je hvala unaprijed

    Odgovoreno: 19. 07. 2014.
    • Poštovani,
      Neka uradi kucni test za trudnocu, ako je test negativan neka uradi uz pregled da bi proverila da li su joj cisticni jajnici, neka proveri hormonski status.