Cikluse imam redovno od 15-te godine. Sada imam 18 i po i nisam još uvek imala seksualne odnose. Poslednji ciklus sam imala sredinom maja, redovno. Od tada nisam imala menstruaciju, evo sada vec drugi mesec. U medjuvremenu je bila matura i upis na fakultet pa pomisljam da je mozda i stres u pitanjuu. Nikakve promene ne osecam niti imam bolove, sem izostanka ciklusa. Da li je to normalno? Inače sam se savetovala i sa mamom, ona kaze da moze da bude izazvano stresom, ali da ako se produzi trebalo bi proveriti o cemu se radi. Hvala unapred na odgovoru i savetu: -)

    Odgovoreno: 19. 07. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da se jajvite vasem ginekologu da vam uradi uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.