Postovani. . Molim vas za savet. . Moj ginekolog je na godisnjem odmoru. . A zabrinuta sam za zdravlje. . Dobila sam 2. Jula menstruaciju, sada je taman izmedju dve. Nisam nikada imala smedji sekret konstantan vec cetvrti dan traje. Da li je moguce da smo suprug i ja bili grublji u odnosu pa se zato desava sekret ili je drugo. . Sumnjam na to. A inace se trudimo da zatrudnimo pa sam jos vise zabrinuta. . Molim vas za savet sta da radim? Doktor se vraca tek za nedelju dana: - (

    Odgovoreno: 19. 07. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikaln im i vaginalnim brisevima i uz pregled posle 21 dan ciklusa dabi ste proverili da li su vam cisticni jajnici.