Doktore. Menstruacija mi kasni mjesec dana. Inace posljednju godinu imam neredovne menstruacije. Tacnije od kad sam prvi put stupila u spolni odnos. Zadnji put sam imala spplni odnos 21. 06. 2014. Godine, ali koristili smo zastitu (kondom) i decko nije svrsio unutra, cak i s kondomom. Imam bolove u donjem dijelu trbuha, iscjedak bijele boje, bolove u ledjima, bolne grudi. Bojim se da nisam trudna, jer nisam spremna za to. Molim vas pomozite mi,

    Odgovoreno: 16. 07. 2014.
    • Poštovana,
      Minimalne su sanse da ste trudnim, za svaki slucaj uradite kucni test za trudnocu, ako je test negativan uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.