Poštovani, menstruacija mi kasni 1 mjesec i 5 dana. Imam bolove, onako tupe u donjem dijelu trbuha, vec nekoliko dana me bole grudi, ali ipak kasni. Imala sam sexualni odnos s dečkom, ali koristili smo kondom kao zaštitu i pritom nije svršio unutra. Je li moguće da sam trudna? Molim vas pomozite mi.

    Odgovoreno: 16. 07. 2014.
    • Poštovana,
      Minimalne su sanse da ste trudnim, za svaki slucaj uradite kucni test za trudnocu, ako je test negativan uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.