Imam neku izbocinu u unutrasnjem dijelu vagine koja je velicine manjeg oraha, ne stvara mi probleme, bez ikakvih simptoma, jedino sto sam primjetila da se malo povecava u toku menstruacije (moze biti i subjektivni osjecaj povecavanja) . Ta izbocina je malo gruba i kao da ima otvor, napipava se u ulazu na dva tri centimetra. Ja sam bila kod ginekologa i on mi je rekao da nije nista, cak se i nasmijao. Pa ne znam sto ovo pitam, da li to moze biti g-tacka. To se moze napipati i preko anusa. Nadam se da ce te me uputiti, jer sam malo zbunjena i uplazena. Ako nesto znaci, menstruacije su mi obilne, povecanog sekreta nemam, jedino sto sam imala to su ceste upale jajnika. Nadam se odgovoru. Hvala unaprijed

    Odgovoreno: 14. 07. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski preglewd sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com