Ovako, imam jedno pitanje. Nedavno je pocela da me svrbi oblast oko vaginalnog otvora, pa se prosirilo i na urinarni trakt i pocelo je da me pece prilikom mokrenja, sa osecajem neispraznjene besike. Mislila sam da nije nista ozbiljno i pila sam baktrim, caj od persuna, i mazala canesten vaginalnu kremu. Nakon toga su prestali svi simptomi. Nastavila sam s odnosima, mada se to opet vratilo, s tim sto sada nisam pila nista, jer nisam smela. Primetila sam i da mi je uz svrab i peckanje pri mokrenju, sekret promenio boju ka smedjoj, a dan posle sam videla i sukrvicav sekret. Plasim se da nije nesto previse ozbiljno. Ne mogu kod ginekologa trenutno, cekam da mi se overi knjizica, pa mi je potrebno resenje neko do tada. Hvala unapred

    Odgovoreno: 15. 07. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vqam da uradite ko0lposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) i promene na grlicu, koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com