Postovani, menstrualni ciklus mi kasni sada vec 17dana, inace je neredovno ali sada planiram trudnocu. Uradila sam kucni test pokazao je negativno, ali primecujem da su mi bradavice drugacije, ispupcene su vec par dana, da li test moze da pogresi? Zakazala sam uz ali imam pregled tek za 7dana. Hvala

    Odgovoreno: 14. 07. 2014.
    • Poštovana,
      Ako je test negativan onda niste trudni, uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.