Doktore, interesuje me da li devojka sama moze utvrditi u kucnim uslovima da li joj je himen probijen? Ako ne, sta bi obuhvatao ginekoloski pregled radi utvrdjivanja istog? Ako je probijen, jel se moze prepoznati da nije putem odnosa, nego prstom? I poslednje pitanje, da li ginekolog mora da upise negde da li je devojka nevina ili ne? Molim vas da mi odgovorite na svako pitanje

    Odgovoreno: 14. 07. 2014.
    • Poštovana,
      Ne mozete sami da utvrditi nevinost, javite se vasem ginekologu da vas pregleda, ginekolog mora da napise vas nalaz u vasem karonu.