Postovani. . . . Imam problem prilikom odnosa sa partnerom. . . . Imam jaje bolove i posle odnosa malo krvarim. . . Doktori kazu da je sve u redu. . . Osecam jaku iritaciju unutar vagine, jer mi je sluzokoza mnogo osetljiva i tanka. . . Molim vas da mi kazete lek koji mogu koristiti da bi to sve prestalo, unapred hvala

    Odgovoreno: 14. 07. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proveril; i da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu stetoskopa.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com