Poštovani, imam redovne menstruac. Sa zadnjom sam počela da pijem logest. Zadnjih 6-7 pilula pred kraj mi se pojavila braon tečnost a sada, tri pred kraj kutije, i krv pomalo pa čak i blagi simptomi menstr. -blagi bol stomaka. . . Da li ću ponovo dobiti menstruaciju kada bi i trebalo? Za 9-10 dana? Takođe sam htela pre iste, naredne, da počnem sa primolut nor 5 da bih je odložila zbog god. Odmora-mora. Da li smem? Dokle će mi trajati ovo krvarenje?

    Odgovoreno: 09. 07. 2014.
    • Poštovana,
      Desava se da se javlja blago krvarenje dok uzimate kontraceptivne pilule, pijete ih do kraja, javite se vaem ginekologu da vas pregleda za svaki slucaj. Ne uzimate primolut nor bez lekarskog pregleda.