Suprug i ja radimo na bebi par meseci, imam redovne menstruacije svakog 27. Dana ali obicno 3 dana pre toga mi se javlja braon sekret i ima ga pomalo sve dok ne krene normalna menstruacija. Da li i to spada pod menstruaciju i da li je to normalno ili ukazuje na neki problem

    Odgovoreno: 08. 07. 2014.
    • Poštovana,
      To nije menstruacija, uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.