Imam redovne cikluse, na 28 dan, partner i jaodlucili smo da pravimo bebu, poslednji ciklus bio je 8. 6. Racunala sam da su lodni dani od 20. 06. Do 24. 06. , prosle nedelje mi se pojavio bol donjem delu stomaka, grudi su mi natecene i modre i mokrila sam bas cesto, medjutim juce je ciklus dosao, obilniji nego inace i pojavili su se kao ugrusci sluzavi, ne umem bas ni da objasnim. Pa sam se zabrinula, jel to normalno?

    Odgovoreno: 08. 07. 2014.

Komentari na pitanje: #129303

    • Stvar je u tome sto ja radim preglede na 6 meseci, jedino sto mi se ponekad javi je kandida, inace je sve ok. Papa je uvek u redu