Postovanje, zadnju menstruaciju sam imala 15. 05 a 28. 06 sam uradila kucni test koji je bio pozitivan, uradila sam jos jedan test 29. 06 koji je takodje bio pozitivan a 30. 06 sam uradila beta hcg test krvi koji je pokazao vrednost 1221 bio je pozitivan, rekli su trudnoca 6 nedelja, juce 05. 07 pocelasam da krvarim otisla kod lekara koji me je pregledao i rekao da se trudnoca ne vidi a na osnovu rezultata ima trudnoca, i opet sam uradila kucni test i bio je pozitivan, ja i dalje krvarim bez ikakvih bolova krv je crvena normalna, molim vas pomozite mi sta je to? Sta se desava? Hvala vam puno. .

    Odgovoreno: 07. 07. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da zamolite vaseg ginekologa da vam prepise adekvatnu terapiju za odrzavanje trudnoce, ponovite uz pregled za 2 nedelje.